KONST / Litografier / Färglitografi 14445065
nr 1444 5065
Frantz Charlet
(1862-1928), Belgien
Färglitografi, Gruvarbetare. Signerad. Yttermått inklusive ram: 94x74 cm
Frantz Charlet, belgisk målare och grafiker född 1862, död 1928.
Utrop:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:46:04
Frantz Charlet
Läs mer om Frantz Charlet